Chcielibyśmy bardzo gorąco podziękować przede wszystkim naszym najbliższym – Rodzinie i Przyjaciołom – za ciągłe wsparcie, motywację i wiarę w to, że wszystko dobrze się ułoży.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za wkład w ratowanie nóżek Bartusia, za ciągły doping i słowa otuchy

Niestety, bez Państwa zgody, nie możemy publikować imiennych podziękowań na naszej stronie z uwagi na ustawę o ochronie danych osobowych. Nie mamy również możliwości bezpośredniego skontaktowania się z osobami, które wpłaciły darowizny na konto Fundacji aby uzyskać zgodę na publikację.

Specjalne podziękowania dla wolontariuszy Słonecznego Wolontariatu (przy Zespole Szkół Samorządowych nr 1 w Limanowej), którzy podczas zbiórki publicznej na II Kupieckim Grillowaniu przekazali na rzecz Bartusia 1800,74 złotych;

Dziękujemy całej młodzieży oraz gronu pedagogicznemu – w szczególności Oli Kabiesz-Szweblik – za akcję zbierania nakrętek w I LO im. A.Osuchowskiego w Cieszynie. Dziękujemy w szczególności klasie IIIe i pani wychowawczyni :) za prezent Mikołajkowy dla Bartusia (480zł) !

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom i pani Małgorzacie Witczak, działającym przy Szkolnym Klubie Wolontariusza przy ZSM nr4 w Kędzierzynie-Koźlu, za prezent urodzinowy dla Bartusia – 830zł  zostało zebrane podczas kiermaszów świątecznych ręcznie wykonanych ozdób świątecznych.

Dziękujemy serdecznie pani Annie Zych-Jurek oraz wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy kwestowali podczas kiermaszu świątecznego 14 grudnia 2013r w Niepublicznym Przedszkolu Motylek w Krakowie. Na Bartusiowe fundacyjne konto z tego tytułu wpłynęło 2763zł.